Furnitūra

Izgatvotās mēbeles mēs piedāvājam nokomplektēt ar kvalitatīvu un ilgmūžīgu furnitūru no vadošajiem ražotājiem dažādās cenu kategorijās.
Mēs piedāvājam mēbeļu furnitūru no šādiem pasaules vadošajiem ražotājiem:
Blum, Häfele, Hettich, Italiana Ferramenta, Terno Scorrevoli, Furnipart, u.c.

Materiāli

Mēbeļu cena galvenokārt ir atkarīga no materiāla, no kura tās izgatavotas. Mēbeļu ražošanā izmanto dažādus materiālus, bet arvien biežāk tiek izmantoti mākslīgie materiāli. Vispieejamākais un populārākais ir skaidu plātne, kas pārklāta ar melamīna plēvi.
Šeit Jūs atradīsiet skaidrojumu plašāk pielietotajiem materiāliem mēbeļu ražošanā:
Laminētas kokskaidu plātnes (LKSP)
Laminētas kokskaidu plātnes ir biežāk izmantojamais materiāls mēbeļu ražošanā. To izgatavo no kokskaidu plātnes, kura tiek aplīmēta ar melamīna sveķiem piesūcinātu dekoratīvo papīru. Universāls un plaši pielietojams materiāls ar augstu noturību pret skrāpējumiem, triecieniem un noberzumiem, kas padara to piemērotu, lai ražotu visdažādākās mēbeļu detaļas. Plātnes ir pieejamas plašā krāsu gammā. Gatavo LKSP detaļu redzamās daļas tiek aplīmētas ar malu apdares lenti*.
* Malu apdares lentes ir ne tikai vizuāls papildinājums materiālam, kas piešķir mēbeļu detaļu malām pabeigtu izskatu, bet tās, nosedzot plātnes brīvo malu, veic arī aizsardzības funkciju pret ārējās vides iedarbību. Izšķir PVC, ABS, HPL un dabīgā koka malu apdares lentes..
MDF
Standarta MDF ir vidēja blīvuma kokšķiedru plātne, kam piemīt augsta mehāniskā izturība. Plātnes abas puses ir ideāli gludas un matētas. Materiāls labi piemērots finierēšanai, krāsošanai, lakošanai, laminēšanai un aplīmēšanai ar dekoratīvo PVC plēvi. Pielietojams interjera dizainā un mēbeļu ražošanai.
MDF mitrumnoturīgās plātnes paredzētas lietošanai iekštelpās, kas pakļautas augstai apkārtējās vides mitruma ietekmei. Lieliska biezuma un izmēra tolerance, un dimensionālā stabilitāte. Zema mitruma absorbcija un piebriešana, teicamas mehāniskās īpašības. Plātnes pielietojamas virtuves un vannasistabas mēbeļu ražošanai, durvju ražošanai, kā arī telpās, kur ir paaugstināts mitruma līmenis – kā apdares materiāls.
MDF PLUS ir MDF plātnes, kas paredzēta dziļai frēzēšanai, ražošanā tiek izmantota īpaši smalka kokšķiedra, kā rezultātā iegūst ļoti viendabīgu materiālu ar augstāku blīvumu nekā standarta MDF plātnēm. Materiāls īpaši piemērots mēbeļu detaļu ražošanai, kur nepieciešama dziļas frēzēšanas kvalitāte un detaļu malu noturība. Materiālu raksturo lieliska virsmas kvalitāte un mazs krāsas patēriņš.
HDF ir ir augsta blīvuma plānas kokšķiedru plātnes, kam abas puses ir ideāli gludas un labi piemērots finierēšanai vai krāsošanai. Ir pieejamas HDF loksnes, kam viena puse ir laminēta. Plaši pielieto korpusa mēbeļu izgatavošanā, kā mugursienas vai atvilktņu grīdas, kā arī mīksto mēbeļu mugursienām.
Akrila materiāli
MDF plātne ar akrila pārklājumu ir lielisks dizaina materiāls. Pateicoties savām tehniskajām īpašībām, īpaši piemērots izmantošanai telpās, kur ir paaugstināts mitruma līmenis – vannasistabās un virtuvēs. Materiāls ir rūpīgi jāapstrādā ražošanas procesā, taču tas ir noturīgs pret sīkiem skrāpējumiem, kā arī viegli kopjams. Izmantojams mēbeļu ražošanā un interjera dizainā, piemēram, mēbeļu fasādēm, bīdāmo durvju sistēmām, sienas paneļiem u.c. Piedāvājam arī atsevišķi tikai akrila slāni nestandarta detaļu izgatavošanai.
Augstspiediena lamināti (HPL)
Augstspiediena lamināts ir īpaši izstrādāts materiāls, lai spētu apmierināt klientu vajadzības vissarežģītāko mēbeļu projektu izstrādē. Materiālu ražo, vairākus speciāla papīra slāņus impregnējot ar termoaktīviem sveķiem, pēc tam pārklājot ar melamīna sveķiem piesūcinātu dekoratīvo papīru un papildus aizsardzībai pārklājot vēl vienu melamīna sveķu kārtu. Ļoti augstas kvalitātes materiāls, tam piemīt izcila noturība pret mehāniskiem bojājumiem, ķimikāliju, mitruma un temperatūras iedarbību. Materiāls atbilst mēbeļu ražošanas kvalitātes, higiēnas un ugunsdrošības standartiem, nav elektrostatisks. Materiālu var izmantot dažādu mēbeļu izgatavošanai, tai skaitā viesnīcu, veikalu, medicīnas iestāžu mēbeļu izgatavošanai, virtuves un vannas istabas mēbeļu izgatavošanai, dažādām interjera konstrukcijām. Lielākā daļa no gatavajām galda virsmām ražotas no biezas kokskaidu plātnes ar profilētu malu, kas aplīmēta ar dekoratīvu augstspiediena laminātu.
Finierētās plātnes
Finierētas plātnes ir augstvērtīgs materiāls mēbeļu ražošanai, bīdāmo durvju vai sienas paneļu izgatavošanai. Ar plānu, dabīga koka nažfinieri pārklāta plātne dod gala produktam dzīvīgumu un dabīga koka efektu.
Gala produkts, kas izgatavots no finierētām plātnēm ir patīkamāks gan vizuāli, gan arī iespējams sataustīt koka dabīgo struktūru.
Saplāksnis
Saplāksni iegūst, salīmējot kopā vairākas finieru loksnes, visbiežāk izmantojot fenola sveķu līmi. Šķiedru virziens blakus esošajām kārtām saplākšņa plātnē ir perpendikulārs. Saplāksnis ir viens no populārākajiem koksnes produktiem pasaulē. Tas ir elastīgs, viegli apstrādājams un viegli utilizējams materiāls. To bieži lieto masīvkoka vietā, jo tas neplaisā, ir salīdzinoši viegls, bet ar lielu stiprību.
Vislabākās mehāniskās īpašības ir cieto lapu koku saplākšņiem (bērzs, dižskabārdis), bet saplāksni ražo arī no skuju kokiem un tropiskajiem kokiem. Šos saplākšņus izmanto tur, kur nav nepieciešamas tik labas fizikāli mehāniskās īpašības.
Mēs piedāvājam plašu materiālu izvēles klāstu, lai realizētu jebkuru Jūsu ieceri. Izmantojam eiropā vadošo ražotāju materiālus : Egger, Forner, Kronospan, Pfleiderer, Duropal, Rehau, Niemann, Decospan, Alvic, u.c.
lvLatvian