Par BSF

Mēbeļu ražotne “BSF” Jums piedāvā:
♦Viruves mēbeles
♦Iebūvējamie skapji
♦Bīdāmās durvis
♦Garderobes
♦Plaukti/plauktu sistēmas
♦Korpusa mēbeles
♦Virtuves sienas paneļi (sikls, plastikāts, mākslīgais akmens , Neobond)
♦Starpsienas un norobežojošie aizsargpaneļi
♦Biroja mēbeles
♦Bērnu istabas mēbeles
♦Nestandarta risinājumi
♦izstrādājam 3D projektus
♦piedāvājam mēbeļu dizaina un telpu interjera konsultācijas;
♦piedāvājam viruves mēbeļu un iebūvējamo skapju piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus (kā atsevišķu pakalpojumu).
 
 
Mūsu profesionālais darbinieku kolektīvs realizēs visas Jūsu vēlmes, lai bīdāmo sistēmu, virtuves kā arī visu pārējo mūsu piedāvāto mēbeļu pielietošana no dzīvokļa līdz ofisam ir pārdomāta un labi izskatās.

Ražošana

No izmēriem un projekta līdz realizācijai!
 
Ja esat izlēmuši aprīkot telpu ar mūsu piedāvātajām mēbelēm:
Nāciet uz mēbeļu ražotni “BSF” , Ādmiņu ielā 4 līdzi ņemot skici, idejas vai plānojumu, sūtiet pieteikumu mūsu mājaslapā vai rakstiet uz info@bsfltd.lv; Mēs izstrādāsim projektu kas ietvers krāsainu 3D attēlu;
Jūs kopā ar konsultantu apspriedīsiet izstrādāto projektu, lai atrastu piemērotāko dizainu un materiālu risinājumu;
Kad materiāli, aprīkojums ir izvēlēti konsultants izstrādās cenu piedāvājumu;
Kad Jūs apstiprināsiet tāmi, starp Jums un “BSF” tiks noslēgts līgums un sāksies ražošanas process, kas aizņems līdz 20 darba dienām (atsevišķiem projektiem iespējams ilgāks izgatavošanas termiņš);
Gatavo produktu “BSF” piegādās un uzstādīs ;
Palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko iebūvējamo tehniku Jūsu jaunajai virtuvei kā arī nodrošināsim to piegādi un iebūvēšanu ;
Piedāvājam Jums arī iegādāties kvalitatīvu iebūvējamo tehniku no pasaulē vadošajiem sadzīves tehnikas ražotājiem (Whirlpool, AEG, Electrolux, Brandt, De Dietrich, u.c.).
 
Uzmērīšanas un projekta izmaksas sastāda:
♦Objekta uzmērīšana ( PILSĒTAS ROBEŽĀS) 25 Eur* ;
♦Projekta izstrāde sākot no 30 eur**;
♦Uzstādīšana un piegāde pilsētas robežās ietilpst pasūtījuma cenā;
*Ja objekts atrodas ārpus RĪGAS PILSĒTAS, tad uzmērīšana un projekta izstrāde 25 Eur + ceļa izdevumi 0,30 Eur par kilometru ;
**Ja klients apstiprina projektu, projekta izstrādes izmaksas tiek atņemtas no kopējām izmaksām ;

Produkcija

BIDĀMĀS DURVIS
Arvien biežāk mūsu interjērā un telpu plānojumā tiek izmantotas bīdāmās durvis telpas dalīšanas nolūkos un ir kā neatņemams dizaina elements, kas palīdz efektīvi izmantot telpu un ir pieskaņojams jebkuram interjeram.
 
IEBŪVĒJAMIE SKAPJI
Iebūvējamie skapji ir ideāli paredzēti nišām un ailēm, kas sastāv no bīdāmām durvīm un iekšējā plānojuma. Ar mūsu speciālistu palīdzību Jūs iegūsiet skapi, kas paredzēts tieši Jums un radīts Jūsu vajadzībām, tā lai tas iederētos Jūsu interjērā un ir ērti lietojams.
 
VIRTUVES MĒBELES
Virtuves mēbeļu un tehnikas izvietojums ir svarīgākais nosacījums komfortablas virtuves izveidei. Mūsu pieredzējušais un prasmīgais kolektīvs palīdzēs atrast labāko risinājumu Jūsu ģimenei vai ofisam.
Virtuves izskats un izmaksas būs atkarīgi no izmantotajiem materiāliem un dizaina. Mēs piedāvājam visdažādākos materiālus: MDF fasādes dažādos toņos, finierētas un koka durvis, akrila plastikas durvis. Mēs varam piemeklēt durvīm pieskaņotas darba virsmas pēc to krāsas, biezuma un struktūras. Pirmo priekšstatu par Jūsu jaunās virtuves izskatu mēs varam radīt ar datora palīdzību, izveidojot 3D attēlu vizualizāciju. Mūsu piedāvātie materiāli un furnitūra nodrošinās augstu izpildes kvalitāti un galarezultātu, kā arī nodrošinās  ilglaicīgu kalpošanu.
 
STIKLA PANEĻI
Lai Jūsu virtuve iegūtu individuālu dizainu, košu izskatu un vienlaikus praktisku kopšanu piedāvājam izgatvot stikla paneļus ar Jūsu izvēlētu/fotgrāfētu attēlu. Galvenais nosacījums- attēlam ir jābūt augstas kvalitātes ar iespēju to rediģēt. Stikla paneli liek pie sienas starp darba virsmu un augšējiem skapīšiem, tādējādi aizsargājot šo daļu no dažādiem netīrumiem un ūdens, kā arī nodrošinot vieglu kopšanu ar stikla kopšanas līdzekļiem. Stikls panelis tiek taisīts no 8mm standarta vai baltā (stikls bez zaļganās nokrāsas) un tiek rūdīts nepieciešamības gadījumā (ja ir gāzes plīts virsma) vai pēc klietna vēlmes.
 
STARPSIENAS
Mēs piedāvājam starpsienas Jūsu ofisiem, dzīvokļiem un privātmājām. Starpsienas izmanto, lai racionali sadalītu telpas un tās aizņem maz vietas un ir ērtas lietošanā. Starpsienas izgatavo no alumīnija profiliem ar Jūsu izvēlētajiem pildījuma materiāliem.
 
BIROJA MĒBELES
Izstrādājam projektus ofisa iekārtojumam-galdiem,skapjiem,dokumentu reģistriem, kas paredzēti tieši Jūsu vajadzībam un vēlmēm.
Plašu pielietojumu Jūsu ofisā atradīs plauktu sistēmas un dokumentu reģistri ar bīdāmām durvīm.
lvLatvian